PR ve Organizasyon

PR ve Organizasyon

PR ve Organizasyon

Kurumsal nitelikli birçok organizasyon, toplantı, motivasyon etkinlikleri ve buna benzer birçok konunun planlamasını ve yürütmesini sorunsuzca yapıyoruz. Sizin çözüm ortağınız olarak, en uygun ve en kaliteli hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz. Uluslar arası organizasyonlar ve fuarlar düzenliyoruz.

Yaptığınız PR çalışmalarıyla hedef kitlenizi konuşturabilmeyi başarmışsanız hedefinize ulaşmışsınızdır.

YEDİYİRMİDÖRT ekibi olarak; iletişimin ayrılmaz parçalarından biri olan PR çalışmalarını yürüttüğümüz kampanyaların, hedef kitlesi ile gereken etkileşim yoğunluğunu yakalayabilmesi adına etkin bir PR planlamasını çok seviyoruz. Bu tatlı planlarımızı uygulayarak markalarımızın hedef kitlesi ile arasındaki tüm mesafeleri kaldırıyoruz.

Bunu yaparken; Medya İlişkileri, Marka İletişimi, Kriz Yönetimi ve Sosyal Sorumluluk İletişimi gibi başlıkların altını öncesinde doldurmuş olsak ta anlık gelişmelerle birlikte iletişim manevra kabiliyetlerimizin üstün performansına diyecek yoktur. Daima harikalar yaratmıştır.

Müşterileriminiz çıkarları bizimde çıkarlarımızdır...Evet, PR ve organizasyonlarınızıda yönetiyoruz...

“Yok artık, bunu da mı bünyenizde yapıyorsunuz?” dediğinizi duyar gibiyiz ve size hak veriyoruz. Bu hizmetleri bünyemizde vermiyoruz. Alt tarafı 25 kişiyiz. Ama tasarım ve planlamasını yapıyor, outsource firmalarımıza uygulatıyor, kontrol ve denetlemelerini gerçekleştiriyoruz. Sorunsuz, dakik ve (en çok bu kısmı sevdiğinizi biliyoruz) bütçeye uygun organizasyon, event ve PR çalışmalarına imza atıyoruz.