Hakkımızda

724 reklam 2009 yılında firma ve kurumların, iletişim ve reklam ihtiyaçlarını sağlamak, projelerini hayata geçirmek, yönetmek, geliştirmek ve sürekliliğini sağlamak için kurulmuştur.

Kuruluştan bu yana geçen süre içerisinde sahip olduğu birikimlerini müşterilerine aktarması ve başarıyla uygulamaya geçmesi kendisininde bulunduğu sektörde sağlam bir yer edinmiştir. Firmamız reklam ve tanıtım sektöründeki teknolojileri, gelişmeleri yakından takip eden uzman bir kadroya sahiptir. Kadromuzdaki kişilerin deneyim ve yaratıcılıkları ile sektörde bulunan ürün ve hizmetlerimiz hızla kendi çizgisini belirlemiştir.

Firmamız, 2009 yılından günümüze  açık hava reklam sektöründe alanında lider firmalara yurt içi ve yurt dışında hizmet vermektedir.

Firmamız tecrübesi ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedef almıştır. Açık Hava sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğunuz ürünleri, yüksek kalite ve uygun koşullar ile hizmetinize sunuyoruz. Her ölçekteki müşterimize, kendisine uygun şartlarda hizmet sunuyor, iş hacmi ne olursa olsun kalitemizden ödün vermiyoruz.