Açıkhava ve Tabela

Açıkhava ve Tabela

Açıkhava ve Tabela

Mağaza içindeki dönkarttan tutunda mağazanın sıfırdan konsept değişikliğine, bir markanın etkinlikte kullanacağı teşhir standından, tüm etkinliğin,fuar standının, mekan tasarıma, üretime ve montajına, bir alişveriş merkezinin 50 cm lik iç yönlendirme tabelasından, 40 metrelik cephe tabelasına kadar yapmış olduğumuz bir çok çalışmaya Türkiye genelinde rastlamamız mümkün.Dış mekanlarda hareketli ve animasyonlu üretimlerin gittikçe artması işimizin daha da keyiflenmesine ve yaratıcılığı zorlayacak üretimler yapmamıza olanak verdi. Bu anlamda sistemimiz, müşterimizin reklam gereksinimleri konusunda tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir düzende kuruldu.  Bunları yaparken, deneyimli teknik kadromuz, modern ekipmanlar, gelişimi ve teknolojiyi takip eden müşteri temsilcisi kadrosu geceli gündüzlü çalışarak verdiği sözün arkasında duran bir ekiple müşterimizin rahat etmesini sağlıyoruz.  Markanızla 7 gün 24 saat zaman geçiriyoruz. 

Dijital Baskı Uygulama


Dijital baskı uygulamaları, üretim bandımız içinde yer alan dijital baskı makineleriyle yapılıp, uygulanacağı yerin, zeminin ve baskı yapılan malzemenin özelliğine göre atölyeler içinde işlemlerden geçip montaja hazır hale getirilmektedir. Başlıca uygulama alanları; bina giydirmeler, billboard giydirmeler, araç giydirme ve benzeri görsel giydirme alanlarıdır.

Tabela bölümümüzde markanıza ait tabela tasarımları yapılıp, logonuza ve kurumsal yapınıza en uygun şekilde teknik özelliklerinin belirlenmesiyle oluşturuyoruz. Bunun sonucunda olabilecek en doğru ve kaliteli malzeme seçimini yapıp üretimimi yapıyoruz.

Mağazanıza iç ve dış dekorasyon, teşhir sistemi, vitrin tasarımı, kampanya alanı tasarımı gibi uygulamaları tasarım ve üretimiyle birlikte yapmaktayız.

Otomobil, otobüs, tır ve benzeri tüm araçların giydirme tasarım, üretim ve aplikasyon işlemlerini yapıyoruz.

SUNDUĞUMUZ HIZMETLER

Işıklı Tabela, Işıksız Tabela, Totem Tabela, Pilon, İnşaat Tabelası, Çatı Tabelasi, Bayii Tabelası, Özel Projeli Tabelalar, Vinil Germe Tabela, Paslanmaz Kutu Harf Tabela, Raket Tabela, Neon Tabela, Led Tabela, Pleksi Kutu Harf Tabela, Alüminyum Kutu Harf Tabela, Krom Tabela, Billboard Tabela, Gravür Tabela, Banko Arkası Tabela, Dijital Baskı, Cephe Uygulamaları, Branda Vinil Baskı, Folyo Baskı, Kumlu Folyo, Seffaf Folyo, Mesh Branda, Roll Up, Afiş Baskı, One Way Vision Baskı, Bina Giydirme Mağaza Dekorasyonu.

Tabela ve dijital baskı hizmetlerimizin yanı sıra müşterilerimize CNC kesim hizmeti de vermekteyiz.

Özel Siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güçlü Ekibimiz ve Makine Parkımız ile ; Yerinde ve Zamanında Çözümler Üreterek İşimize Kalite, Markanıza İvme Katıyoruz…

Tüm yaptıklarımızın en büyük destekçisi elbette ki teknolojidir. Bizler teknoloki ile rekabet etmiyor, teknolojiyi sürekli tazeliyerek, yeteneklerimizi teknoloji ile harmanlıyoruz.

Özellikle Endüstriyel tip tabela, totem, yol Levhaları, kurumsal araç giydirmeleri, konsept mağaza ve ofis uygulamaları, ışıklı-ışıksız pano çeşitleri, led Tabela Sistemleri, billboard,  dijital baskı çeşitleri, özel Tasarım ürün teşhir ve Satış Stantlarıyla Display sistemlerin dahil olduğu geniş bir ürün ve hizmet portföyüyle ulusal ve yerel markaların çözüm ortağı olmaktadır.

KEŞİF VE ÖLÇÜLENDİRME

Projeleriniz için ücretsiz keşif ve ölçülendirme hizmeti almak için hemen şimdi bizi arayın.

TASARIM VE PROJELENDİRME

Firmanızın kurumsal kimliğine en uygun tasarım ile projelendirmeyi yapıp en kısa sürede almak istediğiniz hizmete kavuşturuyoruz.

HIZLI TESLİMAT

Alanında uzman montaj ekibimiz ile güvenilir ve hızlı montaj ile işinizi sağlama alın.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN SİTEMİZİ ZİYARET EDİNİZ 

WWW.724TABELA.COM