Projelerimiz

Pleksi Kutu Harf Tabela

Açıklama

Pleksi Kutu Harf Tabela


Pleksi kutu harf tabelalar, birçok farklı model seçeneği ile tabela sektörü içerisinde önemli bir yere sahiptir. Kutu harf tabela çeşitlerinden olan bu tabelalara birçok mekanda rastlanmaktadır.Öncelikle kutu harf yapımında kullanılan malzemeleri inceleyelim. Pleksi; renkli, siyah, beyaz, şeffaf, buzlu, fosforlu gibi çeşitleri bulunan plastik bir camdır. Esnek yapısı sayesinde darbelere karşı klasik camdan daha dayanıklı ve daha hafiftir. Isıtılarak belli şekiller verilebilir.


Pleksi kutu harf dış mekan tabela, vitrin, fuar standları, yatak odaları, mimari dekorasyon, kafeterya, restoran gibi birçok alanda kullanılabilir.
Pleksi kutu harf tabelalar istenildiği takdirde ışıklı olarak üretilikere parlak ve göz alıcı olması sağlanabilir. Bu şekilde kullanımı göze çarpması ve müşterilerin dikkatini çekmesi nedeniyle çok sık tercih edilmektedir. Dikkat çekicilik dışında pleksi kutu harf tabelalarının diğer tabelalara oranla daha uzun ömürlü olması ve renk bakımından sağlıklı olup solma, yıpranma, eskime gibi sorunlar yaratmaması nedeniyle de tercih edilmektedir. Pleksi ışıklı harflerin aydınlatmasında kaliteli led aydınlatma tercih edilerek üretilmesi dikkat edilmesi gereken hususlardan biridir.

 

Pleksi ışıklı veya ışıksız kutu harflerin bakımları her yıl düzenli olarak yapılmalıdır. Düzenli bakımı yapılmayan kutu harflerin içleri pislenerek ışıklandırmanın etkisinin azalır ve görüntüsü bozulur. Bahsedilen pleksi kutu harf püf noktalarına dikkat edilerek işlemleri kaliteli firmalar tarafından yapılması gerektiği unutulmamalıdır. Pleksi kutu harf hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.