Projelerimiz

Folyo Baskı

Açıklama

Folyo Baskı

Folyo baskı, iç ve dış mekanlarda kullanıma uygun olması sebebiye en çok tercih edilen reklam ürünlerinden biridir. Firmalar tanıtım ile reklamlarını folyo baskı ile yaparak düşük maliyetle işletmelerinin lokal reklam ihtiyacını karşılamaktadır.

Folyo baskılar çok çeşitlidir. Bunlardan biri olan mıknatıs folyo metal üzerine uygulanan folyo çeşididir. Çoğunlukla araç kiralama şirketleri tarafından kullanılmaktadır. Araç kaplama için kullanılan cast folyo, geceleri yansıtma yapma özelliği ve dekorasyon amacı ile kullanılan transparan folyo çeşitleri de bulunmaktadır.

Sizlerde marka ve ürün tanıtımlarınızı kaliteden ödün vermeden ekonomik bir şekilde tamamlamak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Folyo baskı fiyatları uygulanacak alana göre değişiklik göstermektedir. Folyo baskı ve uygulama konusundaki ihtiyaçlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Folyo Baskı Nasıl Yapılır?

Dijital baskı makinelerinde yapılan folyo baskıların bir yüzeyleri yapışkanlı olan reklam ürünleridir. Folyo baskı uygulanacak olan yüzey toz ile kirden arınmış olmalıdır. Yapıştırma işleminin yapılması sırasında katlanma olmamasına dikkat edilmesi gereklidir. Müşterinin talebi doğrultusunda folyo üzerine laminasyon uygulanarak dış mekan şartlarına dayanıklılığı arttırılabilir. Folyo katlanmadan uygulanmalıdır aksi takdirde yırtılabilir ve uygulamadan sonra bozuk bir görüntü oluşturabilir. Folyo baskı alanında uzman reklamcılar tarafından yapılan teknik ve profesyonel bir uygulamadır. Reklamatik olarak uygulama ile üretimlerimizi tüm teknik detaylara önem vererek gerçekleştirmekteyiz.