Web Sitesi ve Sosyal Medya Mobil Yazlım Geliştirme

Web Sitesi ve Sosyal Medya Mobil Yazlım Geliştirme

 Web Sitesi ve  Sosyal Medya Mobil Yazlım Geliştirme

Sosyal medya geleneksel medya değildir. Kilit nokta dinlemek, etkileşimde bulunmak ve ilişkiler kurmaktır.

 DAVID ALSTON

YEDİYİRMİDÖRT  sosyal olmayı seven ekibi olarak sosyal medyanın önemini, ne istediğini ve nasıl bir yol izlenilmesi gerektiğini çok iyi biliyoruz. Güçlü bir iletişim, yeniliklere ve gelişmeye açık, fikirleri tecrübe hamuruyla yoğuran yapımız ile markalarımızı da sosyalleştiriyoruz.

Şehir çalışanları olarak sosyal medya algoritmalarının değişim hızına ayak uydurarak, hizmet verdiğimiz markalarımızın sosyal medya yönetimini başarılı bir iletişim stratejisi ile de tamamlayarak noktayı koyuyoruz.

bu arada biliyoruz ki web işlerinden anlayan bir eniştenin asker arkadaşının yeğeni falan var mutlaka :)Çocuk hemen yapıp veriyo falan da üstelik...

Firma ve ürün siteleri, e-ticaret siteleri, portal ve spesifik site tasarım ve yazılımlarında sorunsuz çözümler üretiyoruz. SEO, sosyal medya takibi, viral ve dijital reklamlar, bunlara ait medya ve mecra planlamaları, bütçe yönetimleri, kurumsal strateji ve  pazarlama stratejilerine uygun olarak oluşturullmakta.  Modern dinamiklere ve işlevsel arayüze sahip, SEO altyapısına uygun, güvenli, tasarımdan yazılıma size özgün, teknik desteği sağlamsa ve tüm bunları çook ucuza yapıyorsa o genci bize gönderin, işe alacağız.

Daha fazla insan, daha fazla imkan, daha fazla farkındalık. Evet artık sizde sosyal medyada tanınmaktasınız. Nasıl mı? Size şöyle söyleyeyim sosyal medya demek artık ruh demek. Ne kadar fazla insana ulaşırsanız o kadar tanınırsınız. Sosyal medyalarda reklam yapmanız sizleri daha da büyütmekte ve daha tanınır hale getirmektedir.

Sizlere sosyal medya hesaplarınızda reklam yapmaya davet ediyoruz. Günümüz teknolojisine ayak uydurma zamanınınız gelmedi mi?
Ne kadar reklam o kadar insan demektir. Sosyal medya hesaplarınıza reklam yaparak sizlere daha fazla müşteri sunmakta olup sizleri bir adım daha ileri taşımaktayız.

Eğer daha reklam yapmadıysanız bizleri tercih ediniz sizleri bir adım daha ileri taşıyarak daha fazla müşteri elde etmenizi sağlayacak son derece profesyonel reklam uzmanlarımız tarafından reklamlarınız oluşturulmaktadır.

İş reklam yapmaksa bizden iyisi yoktur.

PR

Web sitenizin içeriği derinlemesine incelenir ve uygulanmak üzere uygun bir SEO planı çıkarılır. Bu ön inceleme, web sitenizi tanıma amaçlıdır ve üzerine enjekte edilecek SEO tekniklerine vereceği tepkileri tahmin etme açısından çok önemlidir.

Web sitenize yaptığımız PR ve PR analizleri sitenizin SEO bakımından ne kadar iyi durumda olduğunu gözlemleme ve kötü durumda ise sizlere daha iyi bir hizmet sunma aşamasına geçmekteyiz. Öncelikli olarak web siteniz daha iyi ve özgün yazılardan oluşan SEO yazılarına yer vermekte olup sitenizin özgün bir tasarımı olmasını sağlamaktayız. Böylelikle PR analizleriniz daha olumlu çıkmaktadır.

Yaptığımız bu çalışma sizleri Google da daha üst bir rütbeye çıkarmakta ve kendinizi ilk sayfalarda görme imkanınızın da arttığını söylemek isteriz.

 

  • Web Sitesi Tasarımı

  • Seo Hizmetleri

  • Sosyal Medya Danışmanlığı